Změkčovač bez soli NaturSoft NS3
-50%

Změkčovač bez soli NaturSoft NS3

73.33% (66 hodnocení)
Změkčovač vody bez soli NaturSoft NS3 pracuje s průtokem až 2,3 m3/hod. (0,63 l/s), bez dodatečných nákladů na provoz a v souladu s přírodou a se zdravím lidí.
51 334 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: NS3
cena bez DPH:42 425 Kč
cena vč. DPH:51 334 Kč
původní cena:102 669 Kč
sleva:51 335 Kč (50%)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
FAQ časté dotazy
Jak to funguje?
Detaily a výhody
Použití a záruka

OCHRAŇTE VÁŠ DŮM - odstraňte vodní kámen bez chemie

Balení obsahuje:

 • Sedimentační filtr hrubých nečistot s nářadím pro montáž
 • NaturSoft systém předinstalovaný a připravený k instalaci
 • Obtokový ventil "by pass" a příslušenství (1")
 • Instalační manuál v českém jazyce

100% spokojenost
11.08.2020 07:31:39
uživatel: Jiří Zajíček
Používáme několik let (stěhoval se loni s námi do nového). Po celou dobu nevíme co je vodní kámen, i přes extrémní tvrdost vody v lokalitě. Voda je senzoricky chutnější, opravdu maximální spokojenost s kvalitním produktem. Včetně profi přístupu obchodního zastoupení. Díky, J. Zajíček, Mohelnice (reagovat)
přidat příspěvek do diskuze

Otázka: Jaký je rozdíl mezi skvrnami a vodním kamenem?

Vodní kámen - Vodní kámen jsou nahromaděné minerální usazeniny, které se tvoří uvnitř ohřívače vody, potrubí, sprchových hlavic a výrobníků ledu. Tento vodní kámen vzniká, protože je voda přesycená minerály, které způsobují tvrdost, a tyto minerály se usazují v potrubí a na topných tělesech. Vodní kámen může snížit tlak vody a poškodit spotřebiče.

Skvrny z odpařování - Kdykoliv se voda odpařuje, zanechává na vodovodních baterií, sprchových dveřích a koutech rozpuštěné pevné, minerální látky. Pokud se tyto skvrny ponechají po delší dobu bez čištění a dojde ke smíchání s mýdlem a nečistotami, bude těžké tyto skvrny odstranit. Jakmile se voda odpaří, nejsou již minerální skvrny vázány na vodu a nepomůže ani tradiční změkčovač přidávající sůl, protože sůl zanechává ve vodě sodík, který také zanechává skvrny.

Řešení NaturSoft - Změkčovač vody nezastaví vznik skvrn. Změkčovače vody bez soli pomohou zjednodušit čištění skvrn po odpařování a budou eliminovat a odstraňovat vodní kámen z potrubí a ostatních zařízení. Pokud použijete změkčovač NaturSoft, tak minerální látky zanechané na povrchu ztrácí schopnost vázat se a netvoří tvrdý vodní kámen. Jejich čištění je výrazně jednodušší. Změkčovač bez soli zabrání vzniku vodního kamene a chrání vaše zařízení od poškození tvrdou vodou.

Otázka: Odfiltruje NaturSoft chlor a chemikálie z mojí vody?

Ne, změkčovač NaturSoft je systém změkčovač/kondicionér. Jeho jediným cílem je vypořádat se s tvrdostí ve vaší vodě a ne odstranit kontaminanty. Pokud chcete odstranit chlór a další nežádoucí látky z vody, doporučujeme použít filtr s aktivním uhlím Carbon. Systém nabízíme i v kombinaci se změkčovačem - Combo.

Otázka: Čím se NaturSoft liší od obdobných technologií?

Na rozdíl od jiných systémů na trhu je NaturSoft jediný změkčovač vody bez soli certifikovaný DVGW na 99,6% v prevenci proti vodnímu kameni a vyžaduje pouze 3 sekundy styku s vodou. Konkurenční výrobky vyžadují 9 sekund nebo více. Změkčovač NaturSoft je originální systém na trhu a je vyráběn v USA společností Pelican Water Systems.

Další výhodou je životnost náplně z katalytických granulí. NaturSoft katalytické granule byly pečlivě testovány v reálném průmyslovém světě, kde přesvědčily o své neomezené životnosti, a proto nevyžadují žádnou regeneraci nebo výměnu. Některé konkurenční technologie vyžadují výměnu náplně jednou za 3-5 let a k potřebné regeneraci vyžadují odstavení systému na 8 hodin každý den.

Otázka: Musí se měnit náplň v systému NaturSoft?

Na rozdíl od jiných systémů na trhu, NaturSoft katalytické granule byly pečlivě testovány v reálném průmyslovém světě, kde přesvědčily o své neomezené životnosti, a proto nevyžadují žádnou regeneraci nebo výměnu. 

Otázka: Je Natursoft změkčovač vody?

Ano, NaturSoft je změkčovače vody. Pelican úzce spolupracoval s certifikačním orgánem asociace „Water Quality Association“ (WQA) Gold Seal ohledně definice úpravy vody, co je změkčovač vody a pomáhá v šíření vzdělání pro spotřebitele o rozdílech mezi změkčovači s výměnou iontů (solí) a T.I.C. (bez soli). Vzdělání je nedílnou součástí a posláním společnosti Pelican.

U všech nových technologií vyvinutých pro úpravu vody je důležité, aby výrobce pomohl se vzděláním spotřebitele o principech a výhodách, které s sebou přináší. WQA institut Gold Seal nevymezuje definici zařízení pro změkčení vody, nýbrž určuje a certifikuje metodu používanou pro vyřešení problémů tvrdé vody. Změkčovač NaturSoft je certifikován WQA podle NSF/ANSI 61 a NSF/ANSI 42 a při testování třetí stranou, ukazuje podle DVGW 9191 prevenci proti vodnímu kameni 99,6%.

Otázka: Liší se výsledky testů tvrdosti vody po instalaci?

Je-li voda testována po instalaci změkčovače NaturSoft, hodnota obsahu Ca a Mg určující tvrdost vody nebude snížena. Systém NaturSoft používá technologii bez soli zvanou T.I.C., která zabraňuje vzniku vodního kamene, přičemž ponechává prospěšné minerály ve vaší vodě. Výsledkem je voda, která je v rovnováze. Testování tvrdosti vody pouze kontroluje množství vápníku ve vodě. Test vody tedy může stále ukazovat vysokou tvrdost, přesto NaturSoft chrání vaše zařízení a váš domov před účinky tvrdé vody a před vznikem vodního kamene.

Otázka: Má technologie NaturSoft nějaký negativní dopad na zdraví lidí?

Ne, pokud je přívodní voda bezpečná před tím, než vstoupí do systému NaturSoft, tak bude bezpečné i při odtoku ze systému. Technologie NaturSoft nepřidává do vody žádné chemikálie, a proto neexistuje žádný škodlivý účinek na lidský organismus. Technologie NaturSoft ponechává ve vodě prospěšné minerály, které jsou pro lidské tělo prospěšné.

Otázka: Jak bude změkčovač vody NaturSoft odeslán do mého domu?

Změkčovač vody NaturSoft je dodáván v krabici s dvojitou stěnou s bočními polštáři a nástavcem pro ochranu horní části filtračního systému. Vše je důkladně zabaleno, aby nedošlo k poškození systému.

Tvrdá voda

O vodě se ví, že v přírodě působí jako univerzální rozpouštědlo. Její schopnost rozpustit kámen a usazeniny vytvořila některé úžasné přírodní památky, jako je například Grand Canyon. Výsledkem rozpouštění kamene a vápence je "tvrdost vody". Množství vápníku a hořčíku ve vodě se liší v závislosti na množství potřebném k rovnováze vody. Jak se voda odpařuje, koncentrace minerálů roste a tvoří se vodní kámen. Tento postup se nazývá "sytost". Vodní kámen nevzniká náhodně, ale je výsledkem velké koncentrace vápníku a hořčíku ("tvrdá voda") ve vaší vodě. Voda se pokouší získat rovnováhu vysrážením rozpuštěného vápníku a hořčíku ve formě vodního kamene a vápencových usazenin.

Vodní kámen

Vodní kámen může mít nepříznivý vliv na mnoho spotřebičů v domácnosti, včetně pračky, myčky, ohřívače vody, dřezu, vodovodních baterií a sprchových hlavic. Vodní kámen zanese tyto zařízení nebo způsobí poškození O-kroužků a ventilů, které vedou k nákladným opravám.

Ohřev vody ve vašem ohřívači způsobuje rychlejší tvorbu vodního kamene a může mít za následek rychlejší vznik usazenin. "Tvrdá voda" ovlivňuje také použití čisticích, pracích prostředků a vznik mýdlové pěny.

Jak změkčovače mění tvrdou vodu?

Problémy, které způsobuje tvrdá voda, mohou být řešeny pomocí změkčovače vody. Změkčovač vody je zařízení, látka nebo proces, použitím kterého způsobíme změnu vlastností vody mající vliv na odstranění a vznik vodního kamen, zlepšení čištění, praní a úklidu a v neposlední řadě zlepšení vlastností vody v osobní péči. Změkčovač vody bez soli NaturSoft vám nabízí výkon v odstraňování vodního kamene testovaný nezávislou zkušebnou, spolu s benefity pro čištění a úklid domácnosti a zároveň vám nabízí snížení spotřeby pracích a čisticích prostředků.

Fyzikální úprava vody – Jak to funguje

Změkčovač vody bez soli - NaturSoft změkčí vodu tím, že mění určité množství minerálních látek v roztoku vysrážením a snižuje povrchové napětí vody. Ještě důležitější je, že k tomu dochází bez použití chemických látek. Jedná se o fyzikální úpravu vody, s velmi účinným efektem odstraňující vodní kámen a to dokonce i stávající, což je nedostatek jiných metod změkčování vody.

Fyzikální úprava vody - Věda Za tím

Náplň změkčovače NaturSoft má na svém povrchu krystalové struktury uhličitanu vápenatého, které přitahují přebytečné minerály způsobující tvrdost a odstraňují je z roztoku integrací do krystalických struktur náplně. Výsledkem je zvětšování krystalů na povrchu náplně. Pohyb vody a tření mezi jednotlivými granulemi náplně proti sobě způsobí, že fragmenty těchto nově vzniklých krystalových struktur se uvolní od náplně do protékající vody.

Tyto volně tekoucí krystaly uhličitanu vápenatého, pak pokračují v cestě přes vodovodní systém jako suspendované částice a vykonávají stejnou roli jako náplň v samotném systému NaturSoft. Tyto očkovací krystaly jsou dále unášeny proudem a vytváří rovnováhu odstraněním nadbytečných minerálů způsobujících tvrdost vody tím, že absorbují tyto přebytečné minerály do svojí struktury a sami vytváří další drobné krystaly. Podrobněji se dočtete v článku informace o vědě za změkčovači NaturSoft.

Změkčovač, Kondicionér, Anti-Scale - Nejen ZMĚKČOVAČ, ale to nejlepší ze všech tří!

 • změkčovač vody bez soli certifikován DVGW na účinnost 99,6%
 • certifikován a testován podle WQA Gold Seal
 • ponechává ve vodě prospěšné minerály Ca a Mg
 • žádná odpadní voda a proplachování náplně
 • k provozu nepotřebuje elektřinu
 • přirozeně změkčená voda bez použití soli
 • upravená voda bez slizkého pocitu
 • odstraňuje vodní kámen z rozvodů a zařízení
 • změkčovač vody bez soli šetří peníze!
 • jednoduchá instalace dodaného systému
 • jistota nákupu od lídra ve změkčování vody bez soli

Změkčovač NaturSoft si pořizují zejména tyto skupiny lidí:

 • Lidé co preferují složení potravin bez přidávání chemických látek, biopotravin a zdravou výživu. Pro tuto skupinu je nejdůležitější zdravá pitná voda, jako hlavní potravina, kterou navíc všechny ostatní potraviny upravujeme a umýváme a jinak ošetřujeme.
 • Rodiny s malými dětmi, které nejsou tak obranyschopné jako dospělí a daleko více reagují na obsah chemických látek ve vodě. Kůže jako organizmus absorbuje spoustu látek z vody a děti během koupání těžko přesvědčíte, aby vodu nedávali do pusy nebo nepili.
 • Ti co upřednostňují ekologické a úsporné řešení, které z vody neodstraňuje zdraví prospěšné minerály jako vápník a hořčík, i když nutnost čištění a úklidu nezmizí, pouze se usnadní.
 • Majitelé nových domů, kteří investují nemalé peníze do vybavení koupelen, kuchyně, kotelen a nechtějí přijít o tyto spotřebiče a zařízení, které může tvrdá voda poškodit nebo snížit jejich výkon či očekávanou životnost.

Důležité! Před nákupem změkčovače NaturSoft věnujte také pozornost tomu, co očekávat po instalaci.

OCHRAŇTE VAŠE VLASY A KŮŽI, ŠETŘETE ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY A UŽIJTE SI KŘIŠŤÁLOVÉ NÁDOBÍ

Pokyny pro kvalitu vody:

Správná funkce změkčovače vyžaduje, aby voda splňovala některé parametry z hlediska svojí kvality. Pokud se kvalita vody nepohybuje v níže uvedených tolerancích, nejsme schopni garantovat 100% výkon zařízení. To platí i v případě, že voda změní svoje vlastnosti v průběhu provozu zařízení.

 • Rozsah pH vody: 7 až 11
 • Max. tvrdost: 12,8 mmol / l (75 GPG)
 • Max obsah železa a manganu: 0 mg / l
 • Max. obsah sirovodíku: 0 mg / l

Nadstandardní záruka:

Pelican Water ("Pelican") zaručuje koncovému uživateli ("zákazník"), že jeho nádrže, ventily, hlava, bypass, kování, náplně a trubky Natursoft ("položky") budou bez vad materiálu a zpracování při normálním použití a servisu po dobu minimálně 5 let od zprovoznění systému. Záruka se nevztahuje na závady nebo poškození v důsledku zanedbání, zneužití, úpravy, nehody, nesprávného použití, fyzického poškození, jinou kvalitu vody mimo pokyny pro systém nebo poškození v důsledku požáru, živelných pohrom, nebo zamrznutí. Prodloužená záruka je podmíněna registrací systému na webových stránkách www.wevoda.cz nejdéle měsíc po jeho zprovoznění.

Podmínky kvality vody z vlastního zdroje (studna, vrt): Upravená voda musí být bez sirovodíku (plynu síry/ zápachu shnilého vejce), oleje nebo vysoké hladiny mědi (> 1,30 mg / l). Cokoliv ovlivní povrch média, sníží jeho účinnost. Obsahuje-li voda železo nebo mangan, je třeba tyto látky předem odstranit z vody. Pokud se vyskytuje některý z těchto problémů, měli byste použít předúpravu před použitím této technologie. Prosím, kontaktujte zákaznický servis před zahájením úpravy vody.

Uvedená cena je konečná cena včetně DPH, cla a dopravy z USA na místo určení.
V případě zájmu o doporučení instalatérské firmy kontaktujte zákaznický servis!

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).