Železo a mangan WF10
-50%

Železo a mangan WF10

0% (0 hodnocení)
Filtrační systém WF10 odstraňuje železo a mangan z vody jeho oxidací a pracuje s průtokem až 3,4 m3/hod. (0,95 l/s).
130 191 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: WF10
cena bez DPH:107 596 Kč
cena vč. DPH:130 191 Kč
původní cena:260 382 Kč
sleva:130 191 Kč (50%)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
FAQ časté dotazy
Jak to funguje?
Detaily a výhody
Použití a záruka

OBSAHUJE VAŠE VODA ŽELEZO? - Máme pro Vás řešení

Balení obsahuje

 • Sedimentační filtr hrubých nečistot s nářadím pro montáž
 • Filtr Železo a Mangan připravený k instalaci
 • Filtr Carbon s aktivním uhlím připravený k instalaci
 • Změkčovač NaturSoft připravený k instalaci
 • Systém dávkování chloru s čerpadlem a nádrží na roztok
 • Obtokové ventily (Bypass) a příslušenství
 • Odpadní trubka (3/4) v délce 15 m
 • Instalační manuál v českém jazyce

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze

Otázka: Jaký druh údržby mám očekávat?

Přidávání chloru každé 2-3 měsíce, výměna vložky do Předfiltru každých 6 až 9 měsíců, výměna aktivního uhlí každých 5 let.

Otázka: Jak často se používá proplach filtru na železo a kolik se spotřebuje vody?

Každé 2-3 dny (v závislosti na nastavení) a používá se asi 300 litrů vody.

Otázka: Proč se dávkuje do vody chlor a nešlo by tento krok vynechat?

Do vody se před filtrem na železo a mangan dávkuje chlornan sodný (bělidlo - SAVO). Tento krok je důležitý pro oxidaci železa, které se pak dokonale odstraní. Chlor je pak z vody odstraněn v dalším stupni pomocí aktivního uhlí. Proto se filtrační systém na železo a mangan vždy dodává v kombinaci s dávkování roztoku a Carbon filtrem!

Otázka: Jak bude filtrační systém odeslán do mého domu?

Filtrační systém WF4 je dodáván v nejvyšší kvalitě v krabici s dvojitou stěnou s bočními polštáři a nástavcem pro ochranu horní části filtračního systému. Na balení se nešetřilo, aby váš systém dorazil v perfektním stavu, tak jak opustil výrobní závod. Tyto filtrační systémy cestují na dlouhé vzdálenosti, a tak jsme cítili, že je důležité, aby bylo balení provedeno v té nejvyšší kvalitě.

Filtrační systém WF4 Železo a Mangan je 5-ti stupňový filtrační systém, který zajišťuje oxidaci a odstranění železa z vody, dopřeje vodě kvalitní chuť a vzhled a změkčí vaši vodu, aby byla tou nejlepší vodou.

Stupeň 1 - Předfiltr na nerozpuštěné látky

Všechny filtry Pelican na hlavní přívod vody jsou dodávány s Předfiltrem na 5 mikronů, který pomáhá chránit váš nový filtrační systém a domácí spotřebiče před škodlivými účinky sedimentu (nečistoty a písek). Sedimenty mohou jak v případě veřejných vodovodů tak i v případě vody z vrtu a studny ucpat vodovodní baterie, poškodit zařízení a dokonce i změnit chuť pitné vody. Předfiltr zachytává látky až 20 krát menší než je průměr lidského vlasu (5 mikronů).

Stupeň 2 - Dávkování roztoku pro oxidaci železa

Instalované přímo na přívodním potrubí. Čerpadlo pro dávkování roztoku pracuje bez elektrické energie. Používá tlak vody jako zdroj energie. Voda pohání injektor, který dávkuje požadované procento koncentrátu přímo ze zásobníku pro roztok. Uvnitř patentované směšovací komory se koncentrát smísí s vodou, a tlak vody vstřikuje roztok po proudu. Množství koncentrátu je přímo úměrné objemu tekutiny, vstupující do injektoru, bez ohledu na kolísání průtoku nebo tlaku.

Stupeň 3 - Greensand Plus pro odstranění železa

Stupeň 3 zachytává železo ve filtrační náplni a pak je vyplavuje během zpětného proplachování systému. Tato vylepšená verze greensand zlepšuje odstranění železa a manganu. Filtr Greensand-Plus nabízí vynikající dlouhodobé řešení s minimální údržbou. Greensand Plus získal certifikaci WQA Gold Seal za dodržování NSF / ANSI 61.

Stupeň 4 - Carbon filtrace na bázi aktivního uhlí

Filtrační systém Carbon s aktivním uhlím je navržen tak, aby výrazně snížil chlor, chloraminy, sedimenty, pevné částice, chuť a zápach, které mohou být přítomny ve vaší vodě. Tento luxusní, vysokokapacitní, prakticky bezúdržbový systém je snadno instalován v každé domácnosti a má 5-letou záruku výkon.

Filtrační systém WF využívá nejnovější technologie a je navržen tak, aby vám dával kvalitní vodu bez železa s minimem údržby. Filtr na železo a managan poskytuje bezkonkurenční výkon pomocí nejmodernějšího systému dávkování bez elektřiny. Systém se skládá ze 4 stupňů úpravy vody, včetně filtrace aktivním uhlím. Je to jediný systém, který odstraní železo a mangan tak, jak potřebujete.

 • 90-denní záruka spokojenosti Instaluj Zamiluj
 • Odstranění železa až do 10 mg/l
 • Čerpadlo pro dávkování bez elektřiny
 • Žádné další skvrny v domě i kolem něj
 • Systém je dodáván kompletní a připravený k instalaci
 • Bezpečné pro použití se septiky a odpady
 • Očekávaná životnost systému 10 - 15 let
 • 5 let záruka na elektronickou hlavu

OCHRAŇTE VÁŠ DŮM I VŠE KOLEM NĚJ OD SKVRN NAČERVENALÉ BARVY

Pokyny pro kvalitu vody:

Správná funkce filtračního systému vyžaduje, aby voda splňovala některé parametry z hlediska svojí kvality. Pokud se kvalita vody nepohybuje v níže uvedených tolerancích, nejsme schopni garantovat 100% výkon zařízení. To platí i v případě, že voda změní svoje vlastnosti v průběhu provozu zařízení.

 • Rozsah pH vody: 7 až 11
 • Max. tvrdost: 12,8 mmol / l (75 GPG)
 • Max. obsah sirovodíku: 0 mg / l

Nadstandardní záruka:

Pelican Water ("Pelican") zaručuje koncovému uživateli ("zákazník"), že jeho nádrže, ventily, hlava, bypass, kování, náplně a trubky filtru a změkčovače ("položky") budou bez vad materiálu a zpracování při normálním použití a servisu po dobu minimálně 5 let od zprovoznění systému. Záruka se nevztahuje na závady nebo poškození v důsledku zanedbání, zneužití, úpravy, nehody, nesprávného použití, fyzického poškození, jinou kvalitu vody mimo pokyny pro systém nebo poškození v důsledku požáru, živelných pohrom, nebo zamrznutí. Výše uvedená prodloužená záruka je podmíněna registrací systému poštou nebo na webových stránkách www.wevoda.cz nejdéle měsíc po jeho zprovoznění.

Dávkovací čerpadlo:
Záruka 1 rok na vady pístové sestavy čerpadla

Podmínky kvality vody z vlastního zdroje (studna, vrt): Upravená voda musí být bez sirovodíku (plynu síry/ zápachu shnilého vejce), oleje nebo vysoké hladiny mědi (> 1,30 mg / l). Cokoliv ovlivní povrch média, sníží jeho účinnost. Pokud se vyskytuje některý z těchto problémů, měli byste použít předúpravu před použitím této technologie. Prosím, kontaktujte zákaznický servis před zahájením úpravy vody.

Uvedená cena je konečná cena včetně DPH, cla a dopravy z USA na místo určení.
V případě zájmu o doporučení instalatérské firmy kontaktujte zákaznický servis!

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).