Reference

RODINNÝ DŮM STARÝ JIČÍN

Rodinný dům napojený na veřejný vodovod. Úprava vody a její změkčení byly požadovány s maximálním ohledem na zdraví a technologie bez chemie. Filtrační systém Combo PSE1800 instalovaný v roce 2016.

RODINNÝ DŮM ZLATÁ U PRAHY

Rodinný dům v blízkosti Prahy s požadavkem řešit kvalitu vody i mikrobiologické znečištění bakteriemi. Vybraný filtr Carbon s aktivním uhlím byl doplněný UV lampou pro likvidaci bakterií ve vodě. Filtrační systém Carbon PUV-7 instalovaný v roce 2016.

RODINNÝ DŮM V SOBĚŠICÍCH

Velký rodinný dům s vnitřním bazénem napojený na veřejný vodovod s velmi tvrdou vodou. Vybraný produkt combo pro změkčení vody i filtraci přes aktivní uhlí měli vyřešit mimo jiné vysušování pokožky. Filtrační systém Combo PSE2000 instalovaný v roce 2015.

RODINNÝ DŮM V OCHOZI U BRNA

Rodinný dům pro 5 osoby s vlastním vrtem. Velmi tvrdá voda 8,8 mmol/l daná lokalitou na okraji Moravského krasu. Změkčovač doplněn aktivním uhlím, vzhledem k úžívání hnojiva na trávník v blízkosti vrtu. Filtrační systém Combo PSE1800 instalovaný v roce 2014.

RODINNÝ DŮM V BÁNOVCÍCH

Dřevostavba pro 4 osoby s vlastní studnou. Požadavek na změkčení vody a odstranění chloru v případě přepojení na veřejný vodovod. Filtrační systém Combo PSE1800 instalovaný v roce 2016.

 

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).