Filtr/Změkčovač Combo PSE1800
-50%

Filtr/Změkčovač Combo PSE1800

0% (0 hodnocení)
Filtrační systém Combo PSE1800 pracuje s průtokem až 2,3 m3/hod. (0,63 l/s), bez údržby a bez použití elektřiny a v souladu s přírodou a se zdravím lidí.
86 582 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: PSE1800
cena bez DPH:71 556 Kč
cena vč. DPH:86 582 Kč
původní cena:173 164 Kč
sleva:86 582 Kč (50%)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
FAQ časté dotazy
Jak to funguje?
Detaily a výhody
Použití a záruka

OCHRAŇTE ZDRAVÍ RODINY - užívejte čistou vodu bez chloru

Balení obsahuje:

 • Sedimentační filtr hrubých nečistot s nářadím pro montáž
 • Carbon systém předinstalovaný a připravený k instalaci
 • NaturSoft systém předinstalovaný a připravený k instalaci
 • Instalační manuál v českém jazyce

  Diskuze je prázdná.
  přidat příspěvek do diskuze

  Otázka: Jaký je rozdíl mezi skvrnami a vodním kamenem?

  Vodní kámen - Vodní kámen jsou nahromaděné minerální usazeniny, které se tvoří uvnitř ohřívače vody, potrubí, sprchových hlavic a výrobníků ledu. Tento vodní kámen vzniká, protože je voda přesycená minerály, které způsobují tvrdost, a tyto minerály se usazují v potrubí a na topných tělesech. Vodní kámen může snížit tlak vody a poškodit spotřebiče.

  Skvrny z odpařování - Kdykoliv se voda odpařuje na vnější části vodovodních baterií, sprchových dveří a koutů, zanechá po sobě ve vodě rozpuštěné pevné, minerální látky. Pokud se tyto skvrny ponechají po delší dobu bez čištění a dojde ke smíchání s mýdlem a nečistotami bude těžké tyto skvrny odstranit. Jakmile se voda odpaří, nejsou již minerální skvrny vázány na vodu a nepomůže ani tradiční změkčovač přidávající sůl, protože sůl zanechává ve vodě sodík, který také zanechává skvrny.

  Řešení NaturSoft - Změkčovač vody nezastaví vznik skvrn. Změkčovače vody bez soli pomohou zjednodušit čištění skvrn po odpařování a budou eliminovat a odstraňovat vodní kámen z potrubí a ostatních zařízení. Pokud použijete změkčovač NaturSoft, tak se minerální látky zanechané na povrchu neváží a nedrží, takže jejich čištění je jednodušší. Změkčovač bez soli zabrání vzniku vodního kamene a chrání vaše zařízení od poškození tvrdou vodou.

  Otázka: Odstraní systém COMBO z vody i klanonožce (COPEPODS)?

  Ano. Vzhledem k tomu, že velikost nejmenších klanonožců se pohybuje v rozmezí 30 až 50 mikrometrů, tak námi dodávané 5 mikronů před-filtry odstraní i klanonožce. Tento způsob odstranění klanonožců je schválen - viz články na http:/www.oukosher.org .

  Otázka: Jak je složité nainstalovat domácí filtrační systém COMBO?

  Filtrační systém COMBO je dodáván předinstalovaný (obě nádrže přijdou i s náplní) a systém je připraven k montáži, což výrazně zjednodušuje proces instalace a také snižuje jeho náklady a potřebný čas. Podrobné pokyny k instalaci a dodávané příslušenství, usnadňují pochopení instalace filtračního systému. V případě potřeby můžete také kontaktovat náš zákaznický servis pro pomoc při instalaci.

  Otázka: Jaké jsou náklady na výměnu náplně filtru po 5 letech?

  Náklady na výměnu náplně u systému COMBO spočívají ve výměně náplně filtru PC600. Ty jsou v současné době pouze 4000,- Kč včetně dopravy zdarma. Výměna náplně aktivního uhlí namísto výměny celé nádrže je proces velmi jednoduchý a efektivní z hlediska nákladů. Náplň u změkčovače vody NaturSoft se nemění.

  Otázka: Je Natursoft změkčovač vody?

  Ano, NaturSoft je změkčovače vody. Pelican úzce spolupracoval s certifikačním orgánem asociace „Water Quality Association“ (WQA) Gold Seal ohledně definice úpravy vody, co je změkčovač vody a pomáhá v šíření vzdělání pro spotřebitele o rozdílech mezi změkčovači s výměnou iontů (solí) a T.I.C. (bez soli). Vzdělání je důležitou částí poslání společnosti Pelican.

  U všech nových technologií vyvinutých pro úpravu vody je důležité, aby výrobce pomohl se vzděláním spotřebitele o principech a výhodách, které s sebou přináší. WQA institut Gold Seal nevymezuje definici zařízení pro změkčení vody, nýbrž určuje a certifikuje metodu používanou pro vyřešení problémů tvrdé vody. Změkčovač NaturSoft je certifikována WQA podle NSF / ANSI 61 a NSF / ANSI 42 a při testování třetí stranou, ukazuje podle DVGW 9191 prevenci proti vodnímu kameni 99,6%.

  Otázka: Čím se NaturSoft liší od obdobných technologií?

  Na rozdíl od jiných systémů na trhu je NaturSoft jediný změkčovač vody bez soli certifikovaný DVGW na 99,6% v prevenci proti vodnímu kameni a vyžaduje pouze 3 sekundy styku s vodou. Konkurenční výrobky vyžadují 9 sekund nebo více. Změkčovač NaturSoft je originální systém na trhu a je vyráběn v USA společností Pelican Water Systems.

  Další výhodou je životnost náplně z katalytických granulí. NaturSoft katalytické granule byly pečlivě testovány v reálném průmyslovém světě, kde přesvědčily o své neomezené životnosti, a proto nevyžadují žádnou regeneraci nebo výměnu. Ostatní konkurenční technologie vyžadují výměnu náplně jednou za 3-5 let a požadují nepoužívat systém každý den na 8 hodin z důvodu regenerace!

  Otázka: Liší se výsledky testů tvrdosti vody po instalaci?

  Je-li voda testována po instalaci změkčovače NaturSoft hodnota obsahu Ca a Mg určující tvrdost vody nebude snížena. Systém NaturSoft používá technologii bez soli zvanou T.I.C., která zabraňuje vzniku vodního kamene, přičemž ponechává prospěšné minerály ve vaší vodě. Výsledkem je voda, která je v rovnováze. Oproti tomu testování tvrdosti vody pouze kontroluje množství vápníku ve vodě. Test vody tedy může stále ukazovat vysokou tvrdost, přesto NaturSoft chrání vaše zařízení a váš domov před účinky tvrdé vody a před vznikem vodního kamene.

  Otázka: Má technologie NaturSoft nějaký negativní dopad na zdraví lidí?

  Ne, pokud je přívodní voda bezpečná před tím, než vstoupí do systému NaturSoft, tak bude bezpečné i při odtoku ze systému. Technologie NaturSoft nepřidává do vody žádné chemikálie, a proto neexistuje žádný škodlivý účinek na lidský organismus. Technologie NaturSoft ponechává ve vodě prospěšné minerály, které jsou pro lidské tělo prospěšné.

  Otázka: Jak bude filtrační systém COMBO odeslán?

  Filtrační systém COMBO je dodáván v nejvyšší kvalitě v krabici s dvojitou stěnou s bočními polštáři a nástavcem pro ochranu horní části filtračního systému. Na balení se nešetřilo, aby váš systém dorazil v perfektním stavu, tak jak opustil výrobní závod. Tyto filtrační systémy cestují na dlouhé vzdálenosti, a tak jsme cítili, že je důležité, aby bylo balení provedeno v té nejvyšší kvalitě.

  Filtrační systém Combo spojuje výhody sedimentačního 5 mikronů před-filtru, domácího filtru z řady Carbon a změkčovače bez soli NaturSoft.

  Jak funguje 4-stupňový domácí filtrační systém Carbon

  Stupeň 1

  5-Mikron Před-filtr – sedimentační filtr hrubých nečistot odstraňuje z vody písek, bahno, usazeniny a další nečistoty až do velikosti 5 mikronů (20 krát menší než lidský vlas). Pravidelná výměna vložky tohoto sedimentačního filtru zvýší účinnost a ochranu rozvodů vody a spotřebičů před nadměrným usazováním hrubých nečistot. Při standardním používání je každá vložka účinná po dobu cca 6-9 měsíců.

  Stupeň 2 a 3

  Náplň z aktivního uhlí (GAC) – domácí filtry Carbon využívají směs vysoce kvalitního aktivního uhlí z kokosových skořápek. Důvodem kombinace dvou typů aktivního uhlí je odstranění širší škály kontaminantů a nežádoucích látek, nabízených oběma typy aktivního uhlí. Dozvědět se více ...

  Tato náplň je navržena tak, aby filtrovala a odstranila z vody chlór a jeho sloučeniny, pesticidy, herbicidy, léčiva, průmyslová rozpouštědla a stovky dalších znečišťujících látek, které mohou být přítomny ve vaší vodě. Více odoporučení WQA a EPA pro použití granulovaného aktivní uhlí.

  Stupeň 4

  Ochranná náplň - náplň na bázi mědi a zinku (KDF-55) – Součástí náplně je také patentovaná antibakteriální směs mědi a zinku s redukčními i oxidačními vlastnostmi za účelem prevence a snižování potenciálního růstu bakterií a řas.

  „Up-Flow“ versus „Down-Flow“

  Filtr na vodu řady Carbon je speciálně navržen jako „Up-Flow“ systém (voda protéká náplní směrem nahoru), který nevyžaduje žádný speciální postup nebo návod k výměně náplně. Ostatní systémy „Down-Flow“ (voda protéká přes náplň směrem dolů) na trhu neumožňují snadnou výměnu náplně, protože majitel domu by musel k výměně použít speciální nářadí a musel by mít adekvátní znalosti a dovednosti. Mnozí odborníci na filtraci vody se shodují, že „Down-Flow“ systémy způsobují v náplních efekty, které snižují jejich účinnost, protože voda není schopna protékat všude a využít tak celý obsah náplně.

  „Kanálkování“ je proces, při kterém se tvoří malé kanálky v náplni a voda proudí pokaždé stejným místem. Voda protéká vždy cestou nejmenšího odporu. Výroby Pelican nutí vodu protékat směrem nahoru „Up-Flow“ ze dna nádrže ve vířivém pohybu a působit na náplň aktivního uhlí krouživým pohybem. Tento pohyb zajišťuje vodě maximální kontakt s náplní z aktivního uhlí a vede k velmi účinnému filtračnímu procesu bez možnosti „Kanálkování“. Tento „Up-Flow“ způsob filtrace se u domácích zařízení považuje za nejúčinnější.

  Náhradní náplň versus výměna nádrže

  Je důležité pochopit, jak náplň z aktivního uhlí uvnitř nádrže funguje. „Adsorpce“ je proces, při kterém se látky (chemické látky) přichytávají k povrchu pevného adsorbčního materiálu (aktivní uhlí). Laicky řečeno chemikálie ve vaší vodě jsou zachytávány (adsorbovány) na povrchu aktivního uhlí. Aktivní uhlí neuvolňuje žádné chemikálie zpět do vody poté, co je jednou zachytí. Nabízíme náhradní náplň jako řešení nákladově efektivní a šetrné k životnímu prostředí. Když přijde čas na výměnu náplně, nemusíte vyhodit nádrž a ostatní části filtru nebo zlikvidovat celý systém. Nemluvě o nákladech na instalatéra při odstraňování staré nádrže a instalaci nové.

  Někteří výrobci se snaží odradit od výměny náplně a děsí spotřebitele, aby si mysleli, že musí koupit zcela nový systém, když náplni skončí její životnost. To je zbytečné a neefektivní z hlediska nákladů. Náplň je jako palivo pro systém (je to jako benzín v autě). Bylo by šílené měnit auto pokaždé, když mu dojde benzín, to samé platí pro filtrační systém. Nádrže a tvarovky filtru jsou určeny pro tuto konkrétní aplikaci. Náklady filtračního systému zahrnují nejen náplň uvnitř nádrže, ale mnoho dalších faktorů: nádrž, armatury, náplň, výrobní náklady, dopravu, reklamu a režii. Náplň uvnitř nádrže je tedy pouze část nákladů celého systému a proto není možné hodnotit účinnost náplně na základě její nízké pořizovací ceny.

  Bez odpadní vody

  Domácí filtr Carbon používá konstrukci „Up-Flow“ s průtokem zdola nahoru a neprodukuje žádnou odpadní vodu při svém provozu v domácnosti. Zatímco jiné systémy využívají konstrukci z vrchu dolů „Down-Flow“, která vyžaduje zpětný proplach jednou nebo dvakrát týdně a pokaždé vyplýtváte přibližně 350 až 1200 litrů vody. Ve skutečnosti si nemůžeme dovolit ztratit jedinou kapku vody, protože voda je jedním z nejdůležitějších zdrojů na zemi co máme.

  Bez elektřiny

  Domácí filtr Carbon eliminuje potřebu elektronické hlavy k praní a regeneraci filtru, protože je navržen jako „Up-Flow“ systém. To, že filtr nemá aktivní části, znamená méně údržby a žádné servisní zásahy při poškození těchto částí, které jsou schopné filtrační systém vyřadit z provozu.

  Jak funguje změkčovač vody bez soli NaturSoft

  Tvrdá voda

  O vodě se ví, že v přírodě působí jako univerzální rozpouštědlo. Její schopnost rozpustit kámen a usazeniny vytvořil některé úžasné přírodní památky, jako je například Grand Canyon. Výsledkem rozpouštění kamene a vápence je získání vysokých koncentrací vápníku a hořčíku, neboli "tvrdost vody". Množství vápníku a hořčíku ve vodě se liší v závislosti na množství potřebném k rovnováze vody. Jak se voda odpařuje, koncentrace minerálů roste a tvoří se vodní kámen. Tento postup se nazývá "sytost". Vodní kámen nevzniká náhodně, ale je výsledkem velké koncentrace vápníku a hořčíku ("tvrdá voda") ve vaší vodě. Voda se pokouší získat rovnováhu vysrážením rozpuštěného vápníku a hořčíku ve formě vodního kamene a vápencových usazenin.

  Vodní kámen

  Vodní kámen může mít nepříznivý vliv na mnoho spotřebičů v domácnosti, včetně pračky, myčky nádobí, ohřívače vody, lednice, dřezu a vodovodních baterií a sprchových hlavic. Vodní kámen zanese tyto zařízení nebo způsobí poškození O-kroužků a ventilů, které vedou k nákladným opravám.

  Ohřev vody ve vašem ohřívači způsobuje rychlejší tvorbu vodního kamene a může mít za následek rychlejší vznik poruchy, než je obvyklé. "Tvrdá voda" ovlivňuje také použití čisticích a pracích prostředků a vznik mýdlové pěny.

  Jak změkčovače mění tvrdou vodu?

  Problémy, které způsobuje tvrdá voda, mohou být řešeny pomocí změkčovače vody. Změkčovač vody je zařízení, látka nebo proces, použitím kterého způsobíme změnu vlastností vody mající vliv na odstranění a vznik vodního kamen, zlepšení čištění, praní a úklidu a v neposlední řadě zlepšení vlastností vody v osobní péči. Změkčovač vody bez soli NaturSoft vám nabízí výkon v odstraňování vodního kamene testovaný nezávislou zkušebnou, spolu s benefity pro čištění a úklid domácnosti a zároveň vám nabízí snížení spotřeby pracích a čisticích prostředků.

  Fyzikální úprava vody – Jak to funguje

  Změkčovač vody bez soli NaturSoft změkčí vodu tím, že mění určité množství minerálních látek v roztoku vysrážením a snižuje povrchové napětí vody. Ještě důležitější je, že k tomu dochází bez použití chemických látek. Jedná se o fyzikální úpravu vody, s velmi účinným efektem odstraňující vodní kámen a to dokonce i stávající, což je nedostatek jiných metod změkčování vody.

  Fyzikální úprava vody - Věda Za tím

  Náplň změkčovače NaturSoft má na svém povrchu krystalové struktury uhličitanu vápenatého, které přitahují přebytečné minerály způsobující tvrdost a odstraňují je z roztoku integrací do krystalických struktur náplně. Následkem je zvětšování krystalů na povrchu náplně. Pohyb vody a tření mezi jednotlivými granulemi náplně proti sobě způsobí, že fragmenty těchto nově pěstovaných krystalových struktur se uvolní od náplně do protékající vody.

  Tyto volně tekoucí krystaly uhličitanu vápenatého, pak pokračují v cestě přes vodovodní systém jako suspendované částice a vykonávají stejnou roli jako náplň v samotném systému NaturSoft. Tyto očkovací krystaly jsou dále unášeny proudem a vytváří rovnováhu odstraněním nadbytečných minerálů způsobujících tvrdost vody tím, že absorbují tyto přebytečné minerály do svojí struktury a sami vytváří další drobné krystaly. Podrobnější informace o vědě za změkčovači NaturSoft.

  Pokud máte zájem o odstranění chloru a dalších nežádoucích chemikálií ve vaší vodě, stejně jako odstranění negativních vlivů tvrdé vody bez použití soli, potom pro vás máme bezúdržbový filtrační systém COMBO.

  Benefity domácího filtru:

  • Jemnější kůže a zdravé vlasy
  • Skvělá chuť kávy a čaje
  • Z každého kohoutku doma lepší voda než balená
  • Antibakteriální náplň potlačuje růst bakterií
  • k provozu nepotřebuje elektřinu
  • bez proplachů a regenerace neprodukuje odpadní vodu
  • odstraňuje z vody chlor a jeho sloučeniny
  • odstraňuje z vody pesticidy, herbicidy a léčiva
  • garance výdrže náplně 5 let bez výměny!
  • jednoduchá instalace dodaného systému
  • nadstandardní záruka na nádrž a díly

  Benefity změkčovače bez soli:

  • změkčovač s certifikací DVGW na účinnost 99,6%
  • certifikován a testován podle WQA Gold Seal
  • ponechává ve vodě prospěšné minerály Ca a Mg
  • žádná odpadní voda a proplachování náplně
  • k provozu nepotřebuje elektřinu
  • přirozeně změkčená voda bez použití soli
  • upravená voda bez slizkého pocitu
  • odstraňuje i stávající vodní kámen z rozvodů a zařízení
  • změkčovač vody bez soli šetří peníze!
  • jednoduchá instalace dodaného systému
  • jistota nákupu od lídra ve změkčování vody bez soli

  Filtrační systém Combo kombinuje výhody domácího filtru Carbon a změkčovače bez soli NaturSoft, aby vám doma tekla čistá a zdravá voda, lepší než balená, z každého kohoutku. Začněte si užívat skvěle chutnající vodu, měkčí kůži a jemnější vlasy a současně zastavte negativní dopady tvrdé vody a tvorbu vodního kamene. Navíc filtrační systém Combo nevyžaduje prakticky žádnou údržbu a neprodukuje odpadní vodu a nepoužívá elektřinu.

  Tento výrobek od společnosti Pelican Water Systems nabízí nový standard v domácí filtraci a změkčování vody bez soli. Kvalita, inovace a osvědčený výkon jsou důvody, ze kterých se těší mnoho rodin po celém světě. S každým dnem jsou zdroje vody stále více znečištěné a zachování naší pitné vody nebylo nikdy tak důležité jako dnes. Je čas vidět a cítit rozdíl použitím našich výrobků!

  Obě nádrže mají kryt z nerezové ušlechtilé oceli, zajišťující dlouhou životnost a bezkonkurenční kvalitu… Nemluvě o tom, že vypadají úžasně!

  PIJTE VODU KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTOU A NENECHTE VODNÍ KÁMEN NIČIT DOMÁCNOST!

  Nežádoucí efekty chloru ve vodě:

  Pití chlórované vody

  Hlavní funkcí CARBON filtrů s aktivním uhlím je odstranění pachutě a zápachu z pitné vody. CARBON filtry nevyžadují mnoho údržby a s pravidelnou výměnou vložek do sedimentačního filtru a s výměnou filtrační náplně, mohou poskytovat nejlépe chutnající vodu. Zlepšenou chutí vody a odstraněním zápachu, poskytují tyto filtry čerstvou a chutnou pitnou vodu. Za své peníze získáte skvělou hodnotu a uděláte rozhodně lepší investici než kupováním balené vody.

  Vaření s chlorovanou vodou

  Pokud jste někdy vařili těstoviny ve filtrované vodě, nebo jste filtrovanou vodu použili pro kávu a čaje, určitě poznáte rozdíl. Chlór je chemická látka, která se adsorbuje do vašich potravin, vašim omáčkám a teplým nápojům kazí chuť. Všechny kvalitní restaurace, kuchaři a kavárny nyní používají filtrovanou vodu, aby mohli pokaždé připravit kvalitní pokrm nebo nápoj.

  Sprchování s chlorovanou vodou

  Stejně jako občasné koupání v chlorovaném bazénu, tak pravidelné sprchování v chlorované vodě ovlivňuje vaši pokožku a vlasy. Postupem času chlór vysušuje vlasy, které vyžadují použití kondicionérů a pro ty, kteří mají chemicky ošetřené vlasy (barvením) může taková voda odbarvovat. Vaše kůže je orgán, jehož póry nasáknou chlor při sprchování a z výparů vodní páry. Z těchto důvodů můžete pociťovat nepříjemné svědění pokožky.

  Nadstandardní záruka:

  Pelican Water Systems ("Pelican") zaručuje koncovému uživateli ("zákazník"), že jeho nádrže, ventily, hlava, bypass, kování, náplně a trubky Natursoft ("položky") budou bez vad materiálu a zpracování při normálním použití a servisu po dobu minimálně 5 let od zprovoznění systému. Záruka se nevztahuje na závady nebo poškození v důsledku zanedbání, zneužití, úpravy, nehody, nesprávného použití, fyzického poškození, jinou kvalitu vody mimo pokyny pro systém nebo poškození v důsledku požáru, živelných pohrom, nebo zamrznutí. Prodloužená záruka je podmíněna registrací systému na webových stránkách www.wevoda.cz nejdéle měsíc po jeho zprovoznění.

  Podmínky kvality vody z vlastního zdroje (studna, vrt): Upravená voda musí být bez sirovodíku (plynu síry/ zápachu shnilého vejce), oleje nebo vysoké hladiny mědi (> 1,30 mg / l). Cokoliv ovlivní povrch média, sníží jeho účinnost. Obsahuje-li voda železo nebo mangan, je třeba tyto látky předem odstranit z vody. Pokud se vyskytuje některý z těchto problémů, měli byste použít předúpravu před použitím této technologie. Prosím, kontaktujte zákaznický servis před zahájením úpravy vody.

  Naše společnost garantuje, že domácí filtr Carbon sníží obsah chlóru a jeho sloučenin ve vodě na nedetekovatelnou hladinu po dobu 5 let nebo po filtraci 2270 m3 (600,000 galonů) vody, jinak dodáme novou náplň s aktivním uhlím zákazníkovi zdarma. To je důvod proč si vybrat právě nás.

  Uvedená cena je konečná cena včetně DPH, cla a dopravy z USA na místo určení.
  V případě zájmu o doporučení instalatérské firmy kontaktujte zákaznický servis!

  X
  Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).