Filtr na vodu Carbon PC600
-50%

Filtr na vodu Carbon PC600

0% (0 hodnocení)
Filtr na pitnou vodu Carbon PC600 pracuje s průtokem až 2,3 m3/hod. (0,63 l/s), v souladu s přírodou, bez elektřiny a mimo kompletní výměny náplně jednou za 5 let je bezúdržbový.
29 024 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: PC600
cena bez DPH:23 987 Kč
cena vč. DPH:29 024 Kč
původní cena:58 049 Kč
sleva:29 025 Kč (50%)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
FAQ časté dotazy
Jak to funguje?
Detaily a výhody
Použití a záruka

OCHRAŇTE ZDRAVÍ RODINY - užívejte čistou vodu bez chloru

Balení obsahuje

 • Sedimentační filtr hrubých nečistot s nářadím pro montáž
 • Carbon systém předinstalovaný a připravený k instalaci
 • Obtokový ventil "by pass" a příslušenství (1")
 • Instalační manuál v českém jazyce

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze

Otázka: Odstraní domácí filtr Carbon z vody i klanonožce (COPEPODS)?

Ano. Vzhledem k tomu, že velikost nejmenších klanonožců se pohybuje v rozmezí 30 až 50 mikrometrů, tak námi dodávané 5 mikronů před-filtry odstraní i klanonožce. Tento způsob odstranění klanonožců je schválen - viz články na http:/www.oukosher.org .

Otázka: Jak je složité nainstalovat domácí filtr Carbon PC600?

Domácí filtr Carbon PC600 je dodáván předinstalovaný (nádrž přijde i s náplní) a systém je připraven k montáži, což výrazně zjednodušuje proces instalace a také snižuje jeho náklady a potřebný čas. Podrobné pokyny k instalaci a dodávané příslušenství, usnadňují pochopení instalace filtračního systému. V případě potřeby můžete také kontaktovat náš zákaznický servis pro pomoc při instalaci.

Otázka: Kde by měl být nainstalován domácí filtr Carbon PC600?

Domácí filtr Carbon PC600 je POE systém (Point-of-Entry), který se umísťuje na vstupu vody do domácnosti. Je tedy obvykle instalován ve vaší garáži, kotelně, ve sklepě nebo v šatně. Všude tam, kde teplota neklesá pod bod mrazu.

Otázka: Jaké jsou náklady na výměnu náplně filtru po 5 letech?

Náklady na výměnu náplně u domácího filtru Carbon PC600 jsou v současné době pouze 6750,- Kč včetně dopravy zdarma. Výměna náplně aktivního uhlí namísto výměny celé nádrže je proces velmi jednoduchý a efektivní z hlediska nákladů.

Otázka: Jakou vyžaduje domácí filtr Carbon PC600 údržbu?

Typicky, je údržba domácího filtru Carbon omezena pouze na výměnu filtračních vložek do sedimentačního 5 mikronů před-filtru. Domácí filtr Carbon PC600 je navržen tak, aby byl prakticky bezúdržbový po celou dobu svojí životnosti.

Otázka: Jak často mám měnit filtrační vložku před-filtru?

Přibližně každých 6 až 9 měsíců, v závislosti na skutečném množství sedimentu nebo částic přítomných ve vaší vodě. Před-filtr má na začátku bílou barvu, takže snadno vidíte, kdy je před-filtr znečištěný při pohledu na jeho barvu.

Otázka: Jak bude domácí filtr Carbon PC600 odeslán do mého domu?

Domácí filtr je dodáván v nejvyšší kvalitě v krabici s dvojitou stěnou s bočními polštáři a nástavcem pro ochranu horní části filtračního systému. Na balení se nešetřilo, aby váš systém dorazil v perfektním stavu, tak jak opustil výrobní závod. Tyto filtrační systémy cestují na dlouhé vzdálenosti, a tak jsme cítili, že je důležité, aby bylo balení provedeno v té nejvyšší kvalitě.

Prémiový 4-stupňový domácí filtrační systém

Stupeň 1

5-Mikron Před-filtr – sedimentační filtr hrubých nečistot odstraňuje z vody písek, bahno, usazeniny a další nečistoty až do velikosti 5 mikronů (20 krát menší než lidský vlas). Pravidelná výměna vložky tohoto sedimentačního filtru zvýší účinnost a ochranu rozvodů vody a spotřebičů před nadměrným usazováním hrubých nečistot. Při standardním používání je každá vložka účinná po dobu cca 6-9 měsíců.

Stupeň 2 a 3

Náplň z aktivního uhlí (GAC) – domácí filtry Carbon využívají směs vysoce kvalitního aktivního uhlí z kokosových skořápek. Důvodem kombinace dvou typů aktivního uhlí je odstranění širší škály kontaminantů a nežádoucích látek, nabízených oběma typy aktivního uhlí. Dozvědět se více ...

Tato náplň je navržena tak, aby filtrovala a odstranila z vody chlór a jeho sloučeniny, pesticidy, herbicidy, léčiva, průmyslová rozpouštědla a stovky dalších znečišťujících látek, které mohou být přítomny ve vaší vodě. Více o doporučení WQA a EPA pro použití granulovaného aktivní uhlí.

Stupeň 4

Ochranná náplň - náplň na bázi mědi a zinku (KDF-55) – Součástí náplně je také patentovaná antibakteriální směs mědi a zinku s redukčními i oxidačními vlastnostmi za účelem prevence a snižování potenciálního růstu bakterií a řas.

„Up-Flow“ versus „Down-Flow“

Domácí filtr řady Carbon je speciálně navržen jako „Up-Flow“ systém (voda protéká náplní směrem nahoru), který nevyžaduje žádný speciální postup nebo návod k výměně náplně. Ostatní systémy „Down-Flow“ (voda protéká přes náplň směrem dolů) na trhu neumožňují snadnou výměnu náplně, protože majitel domu by musel k výměně použít speciální nářadí a musel by mít adekvátní znalosti a dovednosti. Mnozí odborníci na filtraci vody se shodují, že „Down-Flow“ systémy způsobují v náplních efekty, které snižují jejich účinnost, protože voda není schopna protékat všude a využít tak celý obsah náplně.

„Kanálkování“ je proces, při kterém se tvoří malé kanálky v náplni a voda proudí pokaždé stejným místem. Voda protéká vždy cestou nejmenšího odporu. Filtry Pelican nutí vodu protékat směrem nahoru „Up-Flow“ ze dna nádrže ve vířivém pohybu a působit na náplň aktivního uhlí krouživým pohybem. Tento pohyb zajišťuje vodě maximální kontakt s náplní z aktivního uhlí a vede k velmi účinnému filtračnímu procesu bez možnosti „Kanálkování“. Tento „Up-Flow“ způsob filtrace se u domácích zařízení považuje za nejúčinnější.

Náhradní náplň versus výměna nádrže

Je důležité pochopit, jak náplň z aktivního uhlí uvnitř nádrže funguje. „Adsorpce“ je proces, při kterém se látky (chemické látky) přichytávají k povrchu pevného adsorbčního materiálu (aktivní uhlí). Laicky řečeno chemikálie ve vaší vodě jsou zachytávány (adsorbovány) na povrchu aktivního uhlí. Aktivní uhlí neuvolňuje žádné chemikálie zpět do vody poté, co je jednou zachytí. Nabízíme náhradní náplň jako řešení nákladově efektivní a šetrné k životnímu prostředí. Když přijde čas na výměnu náplně, nemusíte vyhodit nádrž a ostatní části filtru nebo zlikvidovat celý systém. Nemluvě o nákladech na instalatéra při odstraňování staré nádrže a instalaci nové.

Někteří výrobci se snaží odradit od výměny náplně a děsí spotřebitele, aby si mysleli, že musí koupit zcela nový systém, když náplni skončí její životnost. To je zbytečné a neefektivní z hlediska nákladů. Náplň je jako palivo pro systém (je to jako benzín v autě). Bylo by šílené měnit auto pokaždé, když mu dojde benzín, to samé platí pro filtrační systém. Nádrže a tvarovky filtru jsou určeny pro tuto konkrétní aplikaci. Náklady filtračního systému zahrnují nejen náplň uvnitř nádrže, ale mnoho dalších faktorů: nádrž, armatury, náplň, výrobní náklady, dopravu, reklamu a režii. Náplň uvnitř nádrže je tedy pouze část nákladů celého systému a proto není možné hodnotit účinnost náplně na základě její nízké pořizovací ceny.

Bez odpadní vody

Domácí filtr Carbon používá konstrukci „Up-Flow“ s průtokem zdola nahoru a neprodukuje žádnou odpadní vodu při svém provozu v domácnosti. Zatímco jiné systémy využívají konstrukci z vrchu dolů „Down-Flow“, která vyžaduje zpětný proplach jednou nebo dvakrát týdně a pokaždé vyplýtváte přibližně 350 až 1200 litrů vody. Ve skutečnosti si nemůžeme dovolit ztratit jedinou kapku vody, protože voda je jedním z nejdůležitějších zdrojů na zemi co máme.

Bez elektřiny

Domácí filtr Carbon eliminuje potřebu elektronické hlavy k praní a regeneraci filtru, protože je navržen jako „Up-Flow“ systém. To, že filtr nemá aktivní části, znamená méně údržby a žádné servisní zásahy při poškození těchto částí, které jsou schopné filtrační systém vyřadit z provozu.

Minimální nároky na údržbu a snadná instalace, to je domácí filtr CARBON. Žádný jiný domácí filtrační systém s nadstandardní zárukou neodstraní tolik chemikálií a nežádoucích látek jako CARBON filtr.

Sprchování a koupel v křišťálově čisté vodě!

 • jemnější kůže a zdravé vlasy
 • skvělá chuť kávy a čaje
 • z každého kohoutku doma lepší voda než balená
 • antibakteriální náplň potlačuje růst bakterií
 • k provozu nepotřebuje elektřinu
 • bez proplachů a regenerace neprodukuje odpadní vodu
 • odstraňuje z vody chlor a jeho sloučeniny
 • odstraňuje z vody pesticidy, herbicidy a léčiva
 • garance výdrže náplně 5 let bez výměny!
 • jednoduchá instalace dodaného systému
 • nadstandardní záruka na nádrž a díly

Tento luxusní filtrační systém s vysokou kapacitou je prakticky bezúdržbový, snadno se instaluje v každé domácnosti a každá náplň má kapacitu 2270 m3 (600,000 galonů) vody / 5 let, kdy vykazuje ty nejlepší hodnoty mezi domácími filtry! Pro výrobu se používají pouze ty nejlépe hodnocené ventily a nádrže, což je podpořeno jejich nadstandardní zárukou. Představte si téct křišťálově čistou vodu ze všech kohoutků vašeho domova. Průzračně čistou a zdravou vodu k pití, sprchování a koupání. Žádné další suché svědění kůže nebo nepříjemné pachy z chemických látek ve vaší vodě. Existuje mnoho důvodů, proč domácí filtr

Carbon je pro vás ten pravý. Jedním z důvodů může být velký objem nádrže obsahující odpovídající množství náplně z aktivního uhlí, což celkově zvyšuje jeho účinnost a životnost. Dalším důvodem jsou nízké náklady v porovnání s konkurenčními systémy na výměnu náplně. A nakonec, když přijde čas na výměnu, tak vše, co musíte udělat, je nahradit náplň uvnitř nádrže, není nutné instalatérské práce a není potřeba vyměnit celou nádrž, tak jako u jiných filtračních systémů.

Domácí filtry Carbon jsou v nádrži z nerezové ušlechtilé oceli, zajišťují dlouhou životnost a bezkonkurenční kvalitu... Nemluvě o tom, že vypadají úžasně!

OCHRAŇTE SEBE I VAŠE BLÍZKÉ, PIJTE KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTOU A ZDRAVOU VODU!

Nežádoucí efekty chloru ve vodě:

Pití chlórované vody

Hlavní funkcí CARBON filtrů s aktivním uhlím je odstranění pachutě a zápachu z pitné vody. CARBON filtry nevyžadují mnoho údržby a s pravidelnou výměnou vložek do sedimentačního filtru a s výměnou filtrační náplně, mohou poskytovat nejlépe chutnající vodu. Zlepšenou chutí vody a odstraněním zápachu, poskytují tyto filtry čerstvou a chutnou pitnou vodu. Za své peníze získáte skvělou hodnotu a uděláte rozhodně lepší investici než kupováním balené vody.

Vaření s chlorovanou vodou

Pokud jste někdy vařili těstoviny ve filtrované vodě, nebo jste filtrovanou vodu použili pro kávu a čaje, určitě poznáte rozdíl. Chlór je chemická látka, která se adsorbuje do vašich potravin, vašim omáčkám a teplým nápojům kazí chuť. Všechny kvalitní restaurace, kuchaři a kavárny nyní používají filtrovanou vodu, aby mohli pokaždé připravit kvalitní pokrm nebo nápoj.

Sprchování s chlorovanou vodou

Stejně jako občasné koupání v chlorovaném bazénu, tak pravidelné sprchování v chlorované vodě ovlivňuje vaši pokožku a vlasy. Postupem času chlór vysušuje vlasy, které vyžadují použití kondicionérů a pro ty, kteří mají chemicky ošetřené vlasy (barvením) může taková voda odbarvovat. Vaše kůže je orgán, jehož póry nasáknou chlor při sprchování a z výparů vodní páry. Z těchto důvodů můžete pociťovat nepříjemné svědění pokožky.

Nadstandardní záruka:

Pelican Water ("Pelican") zaručuje koncovému uživateli ("zákazník"), že jeho nádrže, ventily, hlava, bypass, kování a kryty ("položky") budou bez vad materiálu a zpracování při normálním použití a servisu po dobu minimálně 5 let od zprovoznění systému. Záruka se nevztahuje na závady nebo poškození v důsledku zanedbání, zneužití, úpravy, nehody, nesprávného použití, fyzického poškození nebo poškození v důsledku požáru, živelných pohrom, nebo zamrznutí. Prodloužená záruka je podmíněna registrací systému na webových stránkách www.wevoda.cz nejdéle měsíc po jeho zprovoznění.

Záruka výkonu:

Naše společnost garantuje, že domácí filtr Carbon sníží obsah chlóru a jeho sloučenin ve vodě na nedetekovatelnou hladinu po dobu 5 let nebo po filtraci 2270 m3 (600,000 galonů) vody, jinak dodáme novou náplň s aktivním uhlím zákazníkovi zdarma. To je náš slib a důvod proč i vybrat právě nás.

Uvedená cena je konečná cena včetně DPH, cla a dopravy z USA na místo určení.
V případě zájmu o doporučení instalatérské firmy kontaktujte zákaznický servis!

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).