Dezinfekce vody PUV-14
-50%

Dezinfekce vody PUV-14

0% (0 hodnocení)
UV dezinfekční systém PUV-14 s čidlem má tyto maximální průtoky. Při UV dávce 16 mJ/cm2 je max 7,8 m3/hod., při UV dávce 30 mJ/cm2 je max 4,2 m3/hod. a při UV dávce 40 mJ/cm2 je max 3,3 m3/hod.
18 731 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: PUV-14
cena bez DPH:15 480 Kč
cena vč. DPH:18 731 Kč
původní cena:37 462 Kč
sleva:18 731 Kč (50%)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
FAQ časté dotazy
Jak to funguje?
Detaily a výhody
Použití a záruka

PITNÁ A BEZPEČNÁ VODA - odstraňujte bakterie přírodní cestou

Balení obsahuje

** Poznámka pro zákazníky s bakteriemi ze železa nebo síry: Technologie UV záření se nedoporučuje použít pro dezinfekci vody s bakteriemi ze železa nebo síry. V případě těchto bakterií nebude moci UV záření správně proniknout membránou bakterií k dezinfekci vody. V těchto případech doporučujeme použít jiné systémy pro dezinfekci vody.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze

Otázka: Jaký je rozdíl mezi UV systémy PUV 7 (14) a PUV 8 (16) ?

Prémiové UV systémy PUV 8 (16) jsou ověřeny a certifikovány podle NSF 55 třída B. Ověřené modely mají omezovač průtoku instalovaný na jednotce, která omezuje maximální průtok tak, aby byla zaručena minimální UV dávka 16 mJ/cm2 při prostupnosti 70% UVT. Tato validace podle normy NSF je přijatelná pro dezinfekci v zásobování pitnou vodou pro většinu měst a obcí.

Otázka: Zbaví technologie UV záření bakterií železa a síry?

Technologie UV záření se nedoporučuje použít pro dezinfekci vody s bakteriemi ze železa nebo síry. V případě těchto bakterií nebude moci UV záření správně proniknout membránou bakterií k desinfekci vody. V těchto případech doporučujeme použít jiné systémy dezinfekce.

Otázka: Jaká je údržba UV desinfekčních systémů?

Jediné, co musíte udělat, je pravidelně jednou za rok vyčistit trubici lampy a vyměnit lampu – díky jednoduchému postupu je možné tuto údržbu provést během několika minut. Lampa i trubice jsou navrženy samostatně pro snazší manipulaci, ale i samostatnou výměnu. K údržbě nejsou zapotřebí žádné speciální nástroje.

Otázka: Jaký typ záruky se vztahuje na Pelican PUV systémy?

Pelican PUV systémy jsou dodávány s plnou pěti letou zárukou na vady výrobce na napájení; deseti letou zárukou na vodní pouzdro; a na UV lampy a monitory je záruka jeden rok.

Otázka: Proč se doporučuje předčištění vody před instalací UV systémů?

Sedimentační 5 mikronů Před-filtr se doporučuje pro odstranění hrubých nečistot. Důvodem pro toto předčištění je kvalita vody, která může mít vliv nejen na dávku UV dezinfekce, ale může také způsobit předčasné zanášení trubice, které bude vyžadovat častější čištění a může také způsobit její poškození.

Otázka: Co dělá Pelican PUV systém účinnější než ostatní UV systémy?

UV záření u PUV systémů je generováno z nízkého tlaku, vysokým výkonem lampy. Tyto lampy poskytují vyšší intenzitu UV záření, takže je možné použít pro dezinfekci daného objemu vody menší a účinnější jednotku.

Jak funguje UV desinfekce vody?

UV záření proniká a trvale mění DNA mikroorganismů v procesu zvaném „thymine dimerization“. Mikroorganismy jsou inaktivovány a zbavené schopnosti reprodukovat se nebo infikovat vodu. Analogie: rozbité šroubovice.

Všechny dezinfekční systémy PUV jsou opatřeny trubicí z křemene, která obklopuje lampu. „Quartz“ trubice poskytuje tepelnou ochranu pro UV lampu a chrání ji před poškozením vodou.

Křemen používaný pro výrobu trubic je ze 100% z taveného křemene, které umožňuje vysokou propustnost trubice. Vysoká propustnost je důležitá, protože UV záření musí cestovat přes trubici a dostat se do vody. Existuje celá řada návrhů trubic z křemene, v závislosti na systému. Všechny PUV trubice jsou testovány, aby se zajistilo, že použité lampy poskytují odpovídající intenzitu záření v každém ze systémů. Prosím kontaktujte nás, pokud máte jakékoliv dotazy, týkající se vaší UV náhradní trubice.

Společnost VIQUA, nabízí vlastní řadu Pelican PUV vysoce kvalitních dezinfekčních systémů, dílů a příslušenství vyrobených pro společnost Pelican Water Systems. Přicházíme s celou řadou PUV dezinfekčních systémů pro aplikace v jakékoliv kvalitě vody. Osvědčený způsob, jak zabezpečit kvalitu vody pro svoji rodinu je nainstalovat dezinfekční systém PUV.

PUV - Pelican UV systémy a příslušenství UV

Výhody UV dezinfekce PUV

  • Přírodní a bezpečná dezinfekce vody bez chemikálií
  • Účinnější než dezinfekce chlorem
  • Ničí 99,9% škodlivých mikroorganismů a bakterií (zdroj www.pelicanwater.com)
  • E.coli, Koliformní bakterie, Cryptosporidium a Giardie
  • Nemá vliv na chuť, barvu a vůni vody
  • Záruka od lídra trhu VIQUA Trojan Technologies

Nainstalujte dezinfekční systém PUV a už nemusíte mít obavy z vodou ředitelných patogenních organismů, které způsobují nemoci. PUV systémy zabijí bakterie, viry a další patogeny tím, že brání jejich množení.

Tento systém byl vyvinut při vývoji úpraven vody, které pracují způsobem šetrným k životnímu prostředí, díky ultrafialovému (UV) záření. Mnoho z inovací společnosti VIQUA jsou definované v průmyslových standardech a normách pro ochranu vody před škodlivými účinky mikrobiální a chemické kontaminace po celém světě.

Vlastnosti PUV desinfekce

• Důvěra v řádné fungování systému: kontrolky zobrazují stav systémových komponent. Výstražná světla se objeví, když je nutná údržba systému.

• Bezpečnostní uzávěr a speciální konektor lampy: bezpečnostní uzávěr zabraňuje dětem v přístupu k lampě nebo k elektrickým součástem. Speciální konektor lampy zajistí, že nikdo nemůže napájet UV lampu, pokud není v UV komoře.

• Výhody UV systémů: tyto domácí UV systémy mají všechny výhody a funkce profesionálních UV systémů.

Požadavek na vodu

Nadstandardní záruka

Dezinfekční systémy PUV jsou dodávány s plnou 3 letou zárukou na vady výrobce na napájení; s 10 letou zárukou na UV pouzdro; a s 1 letou zárukou na lampy a objímky.

Upozornění: Záruka na výrobek i na výkon výrobku se nevztahuje na závady nebo poškození v důsledku zanedbání, zneužití, úpravy, nehody, nesprávného použití, fyzického poškození nebo poškození v důsledku požáru, živelných pohrom, nebo zamrznutí. Všechny produkty musí být použity v souladu s konkrétní aplikací. Veškeré záruky na výrobek i výkonnostní záruky jsou platné na původní nákup a místo instalace. Práce a náklady na škody v důsledku nesprávného použití nebo poškození zboží je v kompetenci kupujícího. Pokud jste neměli provedený test či rozbor vody akreditovanou laboratoří v době nákupu systému, může být takový test požadován pro případnou reklamaci. Pokud váš test vody ukazuje nečistoty neznámé v okamžiku nákupu nebo neznámé pro společnost WEVODA, může to být důvod ke ztrátě záruky. Pro další informace prosím kontaktujte náš zákaznický servis. Je povinností kupujícího, aby zajistil, že je zařízení instalováno v souladu se všemi platnými stavebními a montážními předpisy a společnost WEVODA nebude při porušení montážních a jiných předpisů odpovědná za následné škody.

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).