Filtr na vodu Carbon PC600

Filtr na pitnou vodu Carbon PC600 se umísťuje na hlavní přívod vody. Využívá dva typy aktivního uhlí a je určený pro domácí i komerční využití, na vodu z veřejného vodovodu i studny nebo vrtu. Odstraňuje z vody přírodní cestou chlor, pesticidy, herbicidy, léčiva a desítky dalších nebezpečných látek. Filtrační systém s průtokem až 2,3 m3/hod. (0,63 l/s) pracuje v souladu s přírodou bez elektřiny a mimo kompletní výměny náplně jednou za 5 let je bezúdržbový.

Změkčovač bez soli NaturSoft NS3

Změkčovač NaturSoft NS3 se umísťuje na hlavní přívod vody, kterou upravuje bez nutnosti používat sůl nebo jiné chemikálie a nabízí výkon certifikovaný DVGW na 99,6%. Přírodní změkčení vody bez použití elektřiny a údržby, zachovává ve vodě zdraví prospěšné minerály, zabraňuje tvorbě vodního kamene a dokonce odstraňuje i ten stávající. Toto zařízení pracuje s průtokem až 2,3 m3/hod. (0,63 l/s), bez dodatečných nákladů na provoz a v souladu s přírodou a se zdravím lidí.

Carbon PC600 PUV-7

Filtrační systém Carbon PC600 PUV-7 se umísťuje na hlavní přívod vody. Jedná se o kombinaci filtru se dvěma typy aktivního uhlí a zařízení pro UV dezinfekci vody PUV. Tento filtrační systém využívá nejmodernější technologie, které z vody odstraňují nejen chlor, pesticidy, herbicidy a léčiva, ale také ničí nebezpečné bakterie obsažené ve vodě. Zařízení pracuje s průtokem až 1,8 m3/hod. (0,5 l/s), vyžaduje minimální nároky na údržbu v souladu s přírodou.

Trojan UV Max Pro10

Profesionální dezinfekční systém Trojan UV Max Pro10 je ověřen a certifikován podle standardu NSF 55 třída A. Trojan UV je lídr technologie UV s největší instalovanou základnu UV systémů na planetě. Instalujte dezinfekční systém UV Max Pro, jako to nejlepší od společnosti definující inovace a průmyslové standardy pro ochranu vody před mikrobiálním znečištěním. Odstraňte z vody 99,9% bakterií a virů a dalších mikroorganismů s maximálním průtokem 2,3 m3/hod.

Filtr/Změkčovač Combo PSE1800

Filtrační systém Combo PSE1800 se umísťuje na hlavní přívod vody. Jde o kombinaci změkčovače bez soli NaturSoft a filtru Carbon se dvěma typy aktivního uhlí. Díky přírodnímu změkčení vody a odstranění chloru a dalších znečišťujících látek, můžete mít doma z každého kohoutku vodu lepší, než je kupovaná balená voda. Tento filtrační systém pracuje s průtokem až 2,3 m3/hod. (0,63 l/s), bez údržby a bez použití elektřiny a v souladu s přírodou a se zdravím lidí.